Obecnie w Pytlówce oferujemy Państwu zakwaterowanie w pięciu różnych pokojach.

 Poniżej znajdą Państwo opis każdego z nich. Po więcej zdjęć zapraszamy do Galerii.

 

Pokój Lniany

W dużym domu na parterze znajduje się pokój dwuosobowy, z dużym łóżkiem, wypoczynkiem, dostępem do internetu i pełnym węzłem sanitarnym.

 

 

Pokój ludowy

Ludowy to duży, trzyosobowy pokój z obszerną łazienką i dostępem do Internetu.

 

 

Pokój kwiatowy

Na piętrze domku dla gości znajduje się studio idealne dla rodzin z dziećmi. Osobny pokój dla dzieci, duże małżeńskie łoże, wypoczynek i dostęp do internetu to jego największe zalety. 

 

 

 

 

POKÓJ NR 2

 

Jest to pokój dwuosobowy z dwoma oddzielnymi łóżkami (typu TWIN). Istnieje możliwość dostawienia obu łóżek do siebie. Całość jest wykończona w drewnie, a tuż przed pokojem jest taras z ławą i krzesłami do wyłącznej dyspozycji gości. Pokój posiada niezależne wejście z przydomowego ogrodu. W najbliższej odległości jest altanka i oczko wodne.

W pokoju znajdują się : czajnik, gniazdko Internetowe (połączenie równoległe) oraz Wi-Fi, łazienka z prysznicem, stolik, 2 krzesła, szklanki, szafa i kilka książek.

 

 

 

{youtube}6xD3PLAMIiY{/youtube}

 


 

 

POKÓJ NR 4b

 

 

Pokój ten przeznaczony jest w szczególności dla rodzin ze zwierzętami. Jest to pokój w części dobudowanej do naszego domu, nisko posadowiony, co w lecie daje przyjemny chłód. Posiada niezależne wejście, przedsionek idealny dla zwierząt, dużą szafę, przewodowy Internet, łazienkę z prysznicem, stół, krzesła, czajnik, lodówkę i szklanki. Poza sezonem ogrzewany jest centralnie.

 

 

 

 

POKÓJ - SYPIALNIA

 

Wyjątkowo w tym roku udostępniamy pokoje na piętrze naszego domu. W pokoju "sypialnia" znajduje się duże łóżko (180x200 cm) oraz szafki na ubrania.

Z korytarza można zejść bezpośrednio do naszego podziemnego klubu.

 

 

em.