Obecnie w Pytlówce oferujemy Państwu zakwaterowanie w pokojach różniących się stylem i standardem.

Od 2017 roku w Dobrym Domu można zamieszkać w nowych pokojach, w których wykończenie włożyliśmy mnóstwo serca i staranności. Każdy z nich ma inną nazwę i związany z nią wystrój. Każdy znajdzie tu coś dla siebie- glinę, drewno, ludowe akcenty albo nowoczesne wnętrza. Oprócz pokoi w domu tym można przy kominku, na zapiecku zaszyć się z książką, odpocząć na kanapie albo usiąść wygodnie przy stole na herbatę czy kawę przygotowaną w kuchni.

Oprócz tego można zamieszkać w pokojach, które od początku naszej działalności, czyli od 20 lat, służą gościom. Są to pokoje w części dobudowanej do naszego domu i mają wyjścia bezpośrednio na zewnątrz. Właśnie w tych pokojach mogą zamieszkać goście ze zwierzątami.

 Poniżej znajdą Państwo opis każdego z nich. Po więcej zdjęć zapraszamy do Galerii.

 

Pokój "Drewniany"

W Dobrzm Domu, na pętrze znajduje się pokój dwu - trzyosobowy, z dużym łóżkiem, fotelami, dostępem do internetu i pełnym węzłem sanitarnym. Jak sama nazwa wskazuje wykończony jest w drewnie, co tworzy wyjątkowo miłą i przytulną atmosferę.

 

   drewniany

Pokój ludowy

Ludowy to duży, trzyosobowy pokój z obszerną łazienką i dostępem do Internetu.

 

 

Pokój kwiatowy

Na piętrze "Dobrego Domu"  znajduje się studio idealne dla rodzin z dziećmi. Osobna sypialnia dla dzieci, duże małżeńskie łoże, wypoczynek, balkon z uroczym widokiem i dostęp do internetu to jego największe zalety. 

 


 kwiatowy

 

 

POKÓJ NR 2

 

Jest to mały pokój dwuosobowy z dwoma oddzielnymi łóżkami (typu TWIN). Istnieje możliwość dostawienia obu łóżek do siebie. Całość jest wykończona w drewnie, a tuż przed pokojem jest taras z ławą i krzesłami do wyłącznej dyspozycji gości. Pokój posiada niezależne wejście z przydomowego ogrodu. W najbliższej odległości jest altanka i oczko wodne.

W pokoju znajdują się : czajnik, gniazdko Internetowe (połączenie równoległe) oraz Wi-Fi, łazienka z prysznicem, stolik, 2 krzesła, szklanki, szafa i kilka książek.

 

 

 

 5 1

 


 

 

POKÓJ NR 4b

 

 

Pokój ten przeznaczony jest w szczególności dla rodzin ze zwierzętami. Jest to pokój w części dobudowanej do naszego domu, nisko posadowiony, co w lecie daje przyjemny chłód. Posiada niezależne wejście, przedsionek idealny dla zwierząt, dużą szafę, przewodowy i bezprzewodowy Internet, łazienkę z prysznicem, stół, krzesła, czajnik, lodówkę i szklanki. Poza sezonem ogrzewany jest centralnie.