Obecnie w Pytlówce oferujemy Państwu zakwaterowanie w pokojach różniących się stylem.

Od 2017 roku w Dużym Gościnnym Domu można zamieszkać w nowych pokojach, w których wykończenie włożyliśmy mnóstwo serca i staranności. Każdy z nich ma inną nazwę i związany z nią wystrój. Każdy znajdzie tu coś dla siebie- glinę, drewno, ludowe akcenty albo nowoczesne wnętrza. Na parterze znajduje się kominek z zapieckiem, wygodne kanapy, biblioteczka, kuchnia i dwa duże stoły. Bezpośrednio z salonu można wyjść na taras, z którego rozpościera się widok na Dolinę Psarki, a przyjemny cień zapewnia Stara Grusza.  

Ponieważ dbamy o komfort wszystkich naszych gości, nie oferujemy pobytów ze zwierzętami. W przyszłości planujemy udostępnić wolnostojący domek z prywatnym podwórkiem przystosowane do pobytu czworonożnych członków rodzin.

 

Poniżej przedstawiamy listę dostępnych pokoi. Każdy wyposażony jest w łazienkę. W każdym pokoju jest gniazdo ethernet oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. W gospodarstwie posiadamy dwa przyłącza Internetowe (Orange telefoniczny oraz INTB światłowodowe), co zapewnia wygodne korzystanie wszystkim gościom i domownikom.

Pokoje lniany i ludowy znajdują się na parterze. Pokoje na piętrze to: drewniany, gliniany, pytlowy i kwiatowy. Pokoje na piętrze mają balkon.

 

Pokój ludowy

Ludowy to duży (25 mkw), trzyosobowy pokój na parterze domu z obszerną łazienką i dostępem do Internetu.

 

Pokój Lniany

To przytulny pokój na parterze domu, wyposażony w kanapę wypoczynkową i klimatyczne łoże z baldachimem .

Leżąc wygodnie, można oglądać telewizję, czytać książki lub korzystać z Internetu. Pokój ma powierzchnię 22mkw.

 

 

 

Pokój "Drewniany"

W Gościnnym Domu, na piętrze znajduje się pokój trzyosobowy (25 mkw), z dużym łóżkiem, fotelami, dostępem do Internetu i pełnym węzłem sanitarnym. Jak sama nazwa wskazuje wykończony jest w drewnie, co tworzy wyjątkowo miłą i przytulną atmosferę.

 

  

 

 

Pokój kwiatowy

Na piętrze znajduje się studio idealne dla rodzin z dziećmi. Osobna sypialnia dla dzieci, duże małżeńskie łoże, wypoczynek, balkon z uroczym widokiem i dostęp do Internetu to jego największe zalety. Powierzchnia pokoju 38 mkw.

 


 

 

 

Pokój gliniany

 

Pokój gliniany, jak sama nazwa wskazuje, posiada gliniane, naturalne tynki i obrazy związane z garncarstwem. Pokój ma 34 m2, łazienkę, dostęp do Internetu, balkon i ładny widok na pobliską rzeczkę. W pokoju poza trzema łóżkami znajduje się także duży drewniany stół i krzesła. 

 

Pokój Pytlowy

 

 Nazwa pokoju Pytlowego jest grą słów. Z jednej strony wziął swoją nazwę od sit używanych do przesiewania mąki. Wystrój tego pokoju nawiązuje do zbóż, łanów i kłosów. Nazwa wiąże się również z nazwiskiem rodu Pytel zamieszkującym gospodarstwo od kilku pokoleń.

Dzięki oddzielnej sypialni dla najmłodszych jest to najlepszy wybór dla rodzin z dziećmi.

W pokoju znajduje się także rozkładana kanapa, niski stolik oraz fotel. Pokój o powierzchni 38mkw posiada łazienkę oraz dostęp do Internetu .