Wszyscy bawili się wyśmienicie !!!
SP 32 w Kielcach
„Przedszkolaki wróciły z wycieczki bardzo zadowolone i wiele razy prosiły, aby wrócić do gospodarstwa pani Ani i pana Michała.”
PSP Jeziorko
„Dziękujemy gospodarzom i pracownikom za wspaniałe przyjęcie i zaangażowanie dzięki czemu dzieci spędziły kilka godzin bez chwili nudy”
ZSP Bodzentyn
https://sp32.kielce.eu/wycieczka-do-gospodarstwa-agroturystycznego-pytlowka?utm_source=chatgpt.com