Opinie o Nas

 Wszyscy bawili się wyśmienicie !!!

SP 32 w Kielcach

„Przedszkolaki wróciły z wycieczki bardzo zadowolone i wiele razy prosiły, aby wrócić do gospodarstwa pani Ani i pana Michała.”

PSP Jeziorko

„Dziękujemy gospodarzom i pracownikom za wspaniałe przyjęcie i zaangażowanie dzięki czemu dzieci spędziły  kilka godzin bez chwili nudy”

ZSP Bodzentyn

https://pspjeziorko.szkolnastrona.pl/a,2469,wycieczka-do-gospodarstwa-agroturystycznego-pytlowka-w-tarczku

https://sp32.kielce.eu/wycieczka-do-gospodarstwa-agroturystycznego-pytlowka?utm_source=chatgpt.com

Możesz również polubić…