Pokoje

Atrakcje

Kuchnia

O nas

MINI SPA

Cennik

WARSZTATY DLA PANÓW

Masaże

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO PYTLÓWKI

 

 

W spokojnej wsi, ze ślicznym widokiem na pobliską rzeczkę stoi obszerny, gościnny dom, zawsze otwarty dla spragnionych spokoju i wytchnienia, zapracowanych mieszkańców miast.

 

 

Dom gospodarzy, który jest widoczny z drogi :)

 

 

 

 

Dom dla gości znajduje się w głębi podwórza i nie zobaczycie go Państwo od razu :)

 


Posiadamy czynne GOSPODARSTWO rolne ( ok 7 ha),w związku z czym, wyżywienie, które serwujemy naszym gościom, oparte jest głównie na własnych produktach.  Mleko kupujemy od zaprzyjaźnionych sąsiadów, zbieramy śmietanę, robimy biały ser, zboże na mąkę mielimy w pobliskim młynie. Wędliny i mięso kupujemy u małych, lokalnych i sprawdzonych dostawców.

W pobliżu domu znajduje się ogród z altanką, oczkiem wodnym, PLAC ZABAW dla dzieci, zadaszona bawialnia (nieogrzewana- wskazane zabieranie obuwia zmiennego), miejsca na ognisko i grille.

 


 
W przypadku deszczowej pogody lub na okres zimowy dysponujemy salonem z kominkiem, wygodną kanapą i telewizorem. W podziemnych zakamarkach naszego domu ukryta jest również sala kibica, z wygodnymi kanapami, grami planszowymi i stołem do bilarda.

O każdej porze dnia i nocy nasi goście mogą skorzystać z INTERNETU, dzięki sieci Wi-Fi.
Posiadamy ROWERY, które służą do zwiedzania najbliższej okolicy. Siatka i rakietki do badmintona, piłki, rzutki, to sprzęty, które także umilają naszym gościom pobyt.

W gospodarstwie oprócz zwierząt domowych i drobiu znajdują się króliczki, owce, kozy, koniki polskie. Stan zwierząt w gospodarstwie zmienia się, co jest związane z naturalnym cyklem. Staramy się jednak, aby przedstawiciele wszystkich wymienionych gatunków znajdowały się w Pytlówce.

 

 

 

W wolnych chwilach można również nauczyć się haftowania, warzenia piwa, przygotowywania nalewek, wypieku chleba.

 

 

We wnętrzu starej stodoły zgromadziliśmy kilkadziesiąt ciekawych eksponatów, w tym: krosna, maselnice, młocarnie, wialnie, stare miechy kowalskie. Odwiedź ten klimatyczny zakątek naszego gospodarstwa i dowiedz się więcej.

 

 

 
Zimą miłośnicy narciarstwa mogą korzystać z WYCIĄGÓW NARCIARSKICH (najbliższy 6 km), a latem z kąpielisk - najbliższe (15km).
Dla grup organizujemy imprezy okolicznościowe, Sylwestra i Święta. Amatorom gier karcianych umożliwiamy naukę pod okiem zawodowego krupiera oraz możliwość bezhazardowej gry przy użyciu żetonów. Istnieje także możliwość rodzinnej nauki fotografii pod okiem profesjonalisty - czytaj kurs fotografii.

Nasze gospodarstwo położone w centrum regionu jest doskonałą bazą

wypadową dla zwiedzających Góry Świętokrzyskie i okolice.

 

 


W pobliżu znajdują się takie atrakcje jak: Św. Krzyż, Św. Katarzyna, Wąchock, Kałków (Sanktuarium Maryjne), Krzemionki Opatowskie, Park Jurajski w Bałtowie, Dąb Bartek, Jaskinia Raj, Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni. Nieco dalej, ale również warte odwiedzenia są hodowla bizonów i Zespół Pałacowy w Kurozwękach, zamek Krzyżtopór oraz Centrum Bajki w Pacanowie.Wszystkie wyżej wymienione rzeczy można znaleźć w każdej większej miejscowości turystycznej, ale naszymi atutami są:


Domowa i rodzinna atmosfera, szczere uśmiechy i pomocna dłoń.

 

 

Gospodarstwo Agroturystyczne "PYTLÓWKA"

 Anna i Michał Sokalscy

 Czesława i Marian Pytel

NIP: 6572530127

 

Tarczek 24

 27-225 Pawłów

 tel. 41 272 27 81

798 300 793

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Konto bankowe:

 

Pobyt indywidualny

Sokalski Michał

95 1140 2004 0000 3302 4878 4785

 

Pobyt zorganizowany

Stowarzyszenie w Dolinie Psarki

48 1240 2281 1111 0011 0187 5089

 

Za każdą usługę wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę.

 

 

 

 

 

 

Gospodarstwo agroturystyczne Pytlówka 

agroturystyka świętokrzyskie

 

Strona www.pytlowka.pl prezentuje agroturystykę w świętokrzyskim. Można znaleźć tutaj nocleg w pokojach z łazienkami, a także domowe jedzenie. Agroturystyka Świętokrzyskie to świetny sposób na wypoczynek w Górach Świętokrzyskich. Otoczenie pełne zieleni, kontakt ze zwierzętami to z pewnością zalety naszej agroturystyki.Zakwaterowanie można znaleźć w różnych obiektach, ale tylko agroturystyka pozwala na obcowanie z gospodarzami obiektu, na poznanie piękna, jakie oferuje Świętokrzyskie. Zapraszamy serdecznie.